AMINO-STERIL

Dostępne: 1L, 5L, 10L

PROFESJONALNY PREPARAT DO DEZYNFEKCJI POSIADAJĄCY 36 MIESIĘCY TERMINU WAŻNOŚCI!

DODATKOWO PRZEBADANY w Zakładzie Weterynarii i Dobrostanu Zwierząt Instytutu Nauk Weterynaryjnych Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz w SGGW Warszawa RZD Wilanów-Obory.

AMINO-STERIL marki Najlepsza Dezynfekcja to profesjonalny preparat o odczynie obojętnym do dezynfekcji jaj wylęgowych, zakładów wylęgu drobiu, dezynfekcji chlewni, kurników, obór oraz innych pomieszczeń inwentarskich. Magazynów  i przechowalni owoców i warzyw. Magazynów przemysłowych. Biur i pomieszczeń użyteczności publicznej. Środków transportu publicznego, przemysłowego oraz spożywczego. Jest preparatem najchętniej stosowanym tam, gdzie stosowanie agresywnych preparatów dezynfekcyjnych nie jest wskazane. Charakteryzuje się wysoką zawartością amin w 1 litrze koncentratu (17,5%), krótkim okresem karencji oraz tym, że nie zawiera przykrych zapachów.
Amino-Steril należy stosować do szybkiej dezynfekcji: ściółki (przed wstawieniem zwierząt), kojców zwierząt, magazynów żywca, jaj wylęgowych, aparatów lęgowych i klujnikowych, skrzynek na pisklęta, tac do jaj, magazynów, biur, pomieszczeń w przemyśle spożywczym, maszyn i urządzeń kontaktujących się z żywnością, układów zamkniętych typu CIP, wszelkich środków transportu itp.

Zastosowanie i sposób użycia:
oprysk: 1 litr 0,4-1,5% roztworu na 3-4 m² dezynfekowanej powierzchni.
zamgławianie: 0,4-1,5ml preparatu na 1m³ kubatury dezynfekowanego pomieszczenia.

Dezynfekcja jaj wylęgowych: 1%, 1L roztworu na 6000 jaj (ok. 166ml roztworu / 1000 jaj).

Dezynfekcja ściółki (przed wprowadzeniem zwierząt): na 1m² zaścielonej podłogi zużyć nie mniej niż 0,15 litra 2% roztworu (co daje 150 litrów roztworu 2% na 1000m² podłogi).

Dezynfekcja pomieszczeń: oprysk- 1 litr 0,4-1,5% roztworu na 3-4 m² dezynfekowanej powierzchni. Zamgławianie- 0,4-1,5ml preparatu na 1m³ kubatury dezynfekowanego pomieszczenia.

Środki transportu: oprysk zewnętrzny i wewnętrzny od 0,4-1,5% roztworu. Zamgławianie  wnętrza przestrzeni transportowej- 0,4-1,5ml preparatu na 1m³ kubatury.

Maty dezynfekcyjne: stosować roztwór 1%.

W zabiegach zamgławiania stosować FLOAT nośnik, dodatek osłaniający w zabiegach zamgławiania.

Dostępne opcje: 1L, 5L, 10L

Termin ważności: 36 miesięcy od daty produkcji

PRODUKT BIOBÓJCZY nr pozwolenia 4515/11

PRODUKT POLSKI

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *